Jak najít projektového partnera

Pravidelně se na nás obracíte se žádostmi o zprostředkování kontaktu na možné projektové partnery v druhé zemi. Zde tedy několik tipů, jak projektového partnera hledat (a najít). 

  1. Školy a organizace věnující se dětem a mládeži se mohou obracet přímo na nás. Využít mohou také kontaktní databázi Tandemu nebo virtuální partnerskou burzu Partnerschulnetz.
  2. Podívejte se do archivu projektů, které jsme podpořili v minulosti. Možná tam uvidíte někoho, kdo vás zaujme – neváhejte a oslovte ho, třeba ho váš nápad na společný projekt nadchne a rád s vámi bude spolupracovat.
  3. Čas od času pořádáme síťovací setkání, aby se potenciální partneři mohli setkat. Máte zájem se takového setkání účastnit? Dejte nám vědět a přihlašte se k odběru našeho newsletteru. Sledujte také naše sociální sítě, dáme vám vědět, až se zase bude něco chystat. 
  4. Pokud se vaše aktivity odehrávají blízko hranice, mohou vám s kontaktem pomoci i naši nadšenci a machři z programu Rok na hranici, kteří působí přímo v česko-německém příhraničí.
  5. Nebo prostě zkuste google, a když najdete organizaci, která vás zaujme, ozvěte se jí. Jestli neovládáte němčinu (nebo češtinu), zkuste to anglicky. Pokud si s potenciálním projektovým partnerem padnete do oka, pro přípravu budoucího společného projektu můžete využít náš zjednodušený program podpory pro nová projektová partnerství Začínáme!

Podpořené projekty